YARDIM
Transfer rezervasyonunu nasıl gerçekleştirebilirim?

Web sayfamızda bulunan transfer paneli sayesinde gitmek istediğiniz lokasyon bölgesini, tercih ettiğiniz aracı seçerek ve sizden istenen diğer bilgi girişlerini sağlayarak transfer rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon yaptığınızda transferiniz otomatik olarak onaylanmış olacak ve tarafınıza konfirme maili gelecektir.

İstediğim lokasyon için transfer bilgilerini rezervasyon panelinde bulamıyorum ne yapmalıyım?

Rezervasyon panelinde olmayan özel transfer talepleriniz için bize telefon veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Size bu konuda da ayrıcalıklı ve özel hizmet sağlamaktayız.

Rezervasyon ekranındaki tüm bilgileri doldurmam gerekiyor mu? 

Rezervasyon ekranındaki bilgiler transferinizin en doğru şekilde gerçekleştirebilmemiz için gerekli bilgilerdir. 

Rezervasyon ekranındaki  bilgiler başka yerlerde paylaşılıyor mu?

Rezervasyon ekranında girmiş olduğunuz bilgilerin tamamı sistemimizin data verilerinde gizli tutulmaktadır ve bu bilgiler kesinlikle 3.kişiler ile paylaşılmaz. 

Transferimi gidiş-dönüş olarak seçebilir miyim ?

Rezervasyon panelinde transferinizi gidiş-dönüş olarak seçebilirsiniz. Transferinizi erken planlamak size zaman kazandıracaktır. Gerekli bilgileri rezervasyon ekranına girdiğinizde aracınız tam saatinde sizi bekliyor olacaktır.

Transferi resimlerdeki araçlarla mı gerçekleştirmektesiniz?

Araç fotoğrafları transferlerin gerçekleşeceği araçları temsil etmektedir. Rezervasyon sırasında seçmiş olduğunuz araç türüne eş değer veya bir üst sınıf araç ile transferiniz gerçekleştirilecektir. 

Transfer rezervasyonumda iptal veya değişiklik durumunda ne yapmalıyım?

Transfer rezervasyonunuzda olabilecek değişiklik ve iptal durumlarında transfer saatinden 12 saat öncesine kadar bize mail veya telefon yoluyla bilgilendirme yapabilirsiniz. 

Ne zaman rezervasyon yapmalıyım ?

İstediğiniz transfer hizmeti için ortalama 12 saat öncesi rezervasyonunuzu gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Rezervasyonun son adımında Şoföre Nakit, Şoföre Kredi Kartı veya Banka Havale-EFT seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçeneklerden birini seçerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Transfer ücretini farklı para birimlerinde ödeyebilir miyim? Bunun için fark ödemem gerekir mi?

Rezervasyonunuzu gerçekleştirirken ödeme adımından hemen önce para birimini değiştirebilirsiniz. Rezervasyon ücretinizi dilediğiniz gibi uluslararası para birimleri olan Dolar ($) ve Euro (€) ile de ödeme yapabilirsiniz. Transfer ücretinizin TL karşılığı, rezervasyonu gerçekleştirdiğiniz günkü Merkez Bankası Döviz kurları dikkate alınarak otomatik olarak hesaplanır. Bu sayede herhangi bir fark ödemezsiniz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Transfer ücretiniz karşılığında faturanızı alabilirsiniz. Bunun için fatura bilgilerinizi bizimle paylaşmanız yeterlidir. Faturanız muhasebe departmanımız tarafından en kısa sürede hazırlanır ve bize belirtmiş olduğunuz adrese kargo aracılıyla gönderilir.

Transferimi iptal ettiğimde yaptığım ödemeyi geri alabilir miyim?

Transfer iptal bilgisini bize 12 saat önce haber vermeniz durumunda, transfer ücretiniz bize bildireceğiniz banka hesap numarasına geri gönderilir. Bu sayede transferinizi iptal etseniz dahi para ödememiş olursunuz. 

Havalimanı gidiş transferim için saati nasıl seçmeliyim?

Havalimanı gidiş transferinizde, yurtiçi uçuşunuz için uçuş saatinden en az 1 saat önce, yurtdışı uçuşunuz için 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Bu bilgileri dikkate alarak transfer saatinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz saatte aracınız transferiniz için hazır bulunacaktır.

Transfer esnasında araç başka noktaya uğrayacak mı?

Transfer alınış noktanızdan bırakılış noktasına kadar kesintisiz yapılmaktadır. Transfer size özeldir ve asla duraklama yapılmamaktadır.

Transfer aracımla nasıl buluşacağım?

Transfer saatinize 3 saat kala rezervasyon sırasında vermiş olduğunuz cep telefonuna ve eposta adresine sürücü iletişim bilgileri gönderilecektir. Havalimanı transferleriniz için havalimanı operasyon ekibimiz size karşılama ve uğurlama hizmetini ücretsiz olarak verecektir. Eğer havalimanından karşılama rezervasyonunuz varsa personelimiz iç hat ya da dış hat çıkışlarında isminizin yazılı olduğu bir pano taşımaktadır. Bunun dışında karşılama personelimizin telefon numarasını da rezervasyonunuz gerçekleştikten sonra e-posta yoluyla size bildirilecektir.

Transferim tam saatinde gerçekleşir mi?

Transferinizi yapacak araç olağan üstü haller (doğa felaketleri, vb.) dışında tam saatinde sizi bekliyor olacaktır.

Uçağım rötar yaparsa ya da erken inerse ne olacak?

Bize rezervasyon sırasında bildirmiş olduğunuz uçuş numaranızdan uçuşunuzu takip ediyor olacağız. Uçağınız rötar yaparsa şoförünüz uçağınız alana inene kadar bekleyecektir. Bu durumda ek bir ücret ödemeniz gerekmez. 

Transferim için bazı özel isteklerim olursa yerine getirebilir misiniz?

Rezervasyon panelinde \"KİŞİSEL BİLGİLER ALANINDA\"  bize ileteceğiniz notlar doğrultusunda operasyon departmanımız ek istekleriniz için sizinle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçecektir. Örneğin: Bebek Puseti, Çocuk Koltuğu, Meyve Sepeti, Ekstra İçecek ve benzeri gibi…

Kayıp eşyalar için ne yapmam gerekiyor?

Eğer bir eşyanızı aracımızda unuttuğunuzu düşünüyorsanız bizi telefonla arayabilir, ya da e-posta ile bilgi verebilirsiniz.